Новий сервіс дозволяє економити 20% від стандартної вартості перевезення!

23.01.20

Нещодавно в нашій компанії було відкрито довго очікуваний сервіс з доставки збірних вантажів з Туреччини. Нова послуга дозволяє знизити витрати на вантажоперевезення мінімум на 20%! Клієнти, які вже скористалися новим сервісом відзначають серед переваг швидкий пошук авто, низьку вартість і швидкість доставки.

Обсяг імпорту з Туреччини збільшується з року в рік. Турецькі партнери надають якісні товари за вигідними цінами для українських замовників. Але організація доставки вантажів з Туреччини дещо відрізняється від доставки вантажів з інших країн, тому ми прийняли рішення виділити це в окремий сервіс. Дізнавшись про це, до нас в офіс приїхав Сергій Васильович, представник інтернет-видання “Logistic Solutions”. Для того, щоб прояснити всі основні нюанси такої доставки і донести інформацію до читачів видання, на основні питання відповіла Вікторія – провідний логіст турецького напрямку компанії ЛТЛ Сервіс Україна. З дозволу автора публікуємо інтерв’ю у нас на сайті.

– Вікторія, виходячи з Вашого досвіду організації перевезень з Туреччини, можете розповісти з якими проблемами зазвичай стикаються клієнтами?

– Часто клієнти звертаються із запитом перевезти невеликий вантаж 1,3,5 палет або невелике обладнання, наприклад на половину авто. Але знайти прямого перевізника з догрузом дуже складно. Найчастіше доводилося все одно брати повне авто і переплачувати. Особливо, якщо мова йде про далекі точки Туреччини, куди не всякі перевізники погоджуються їздити в принципі. З Стамбула і міст біля нього ще можна знайти довантаж, але якщо ми говоримо про напрямок Конья, Анкара і туди в бік Сирії, то там рідко можна було знайти навіть окреме авто, так як експорту туди немає, а імпорт буває часто.

– І як Ви вирішили цю ситуацію?

– Нам вдалося оптимізувати ланцюжки доставки, комбінуючи різних перевізників таким чином, що пошук авто тепер займає не більше 24 годин від моменту підписання заявки. Іноді термін збільшується до 48 годин, але не більше. Термін пошуку авто 48 годин буває в тих випадках, коли вантаж забирають з дуже віддалених точок. Наприклад, недавно ми забирали обладнання для одного клієнта, з міста Ерзурум, це недалеко від кордону з Грузією, там нам вдалося знайти авто за 36 годин.

– А як це виглядає взагалі? 1 авто об’їжджає всі адреси забору вантажів і потім їде в Україну? Звучить не дуже зручно.

– Так, це було б і правда незручно, але у нас є власний склад в Стамбулі, де відбувається консолідація всіх вантажів.

– Тоді клієнтам доводиться чекати поки звезуть усі вантажі? Напевно це довго.

– Ні, завдяки великому обсягу вантажів, складання зі складу виїжджає 2-3 рази в тиждень. Тому доставка вантажів з будь-якої точки Туреччини займає такі ж самі 7-12 днів.

– Але ж напевно бувають ситуації, коли проблеми з оформленням і тоді клієнтам в збірному авто доводиться чекати поки не оформлять всі вантажі. Як ви уникаєте цього?

– Повірте, ми стикалися з різними труднощами, оформляли різні вантажі. Але ми возимо вантажі з Туреччини вже багато років. Тому у нас давно налагоджена співпраця з однією з найнадійніших агенцій в Туреччині, з розгалуженою мережею брокерів по всій країні. По суті ми можемо замитнити вантаж в будь-якій точці Туреччини, враховуючи  запит клієнта, але найчастіше це відбувається в Стамбулі. Там нам місці працює наш турецькомовний брокер. Це дозволяє нам вирішувати питання на місці швидко і без зайвих складнощів для клієнта.

– Вікторіє, Ви згадували про склад і консолідацію, виходить що такою послугою можуть користуватися тільки клієнти у яких вантаж на палетах? Адже зазвичай склади не перевантажувати вантажі без палет.

– На щастя наших клієнтів ми перенавантажуємо будь-які товари упаковані на палетах, без палет, в рулонах. На складі сучасне обладнання та кваліфіковані співробітники.

– Дякую, Вікторія, я думаю читачі отримали всю необхідну інформацію. Але є останнє запитання, скільки коштує така послуга доставки?

– Не можу сказати Вам ціну так прямо,  бо всі вантажі різні і вимагають індивідуального прорахунку. Але можу сказати, що наші ціни найвигідніші на ринку. Отримати ціну в індивідуальному порядку ви можете у нас на сайті в формі для прорахунку. Також Ви можете написати нам в viber, telegram або зателефонувати нашим менеджерам за номером +38 (044) 393-20-05. Зазвичай прорахунок вартості займає у нас 15 хвилин.

Ще раз спасибі Вікторії за таку інформативну консультацію! Якщо залишилися питання, Ви можете задати їх Вікторії в формі зворотного зв’язку на сайті.