Новий сервіс: збірна лінія з Італії. Економія 20-30%!

03.03.20

  Вчора наша команда прийняла участь в  LOGISTICS INNOVATION FORUM 2020. Це Форум лідерів галузі  який проводиться на старті сезону. Зазвичай цей форум проводиться два рази на рік і збирає разом Лідерів ринку транспортної складської логістики для обміну досвідом. Питання які піднімаються на форумі це оптимізація бізнес процесів в процесі доставки, пошук нових рішень в сфері логістики, презентація нових цікавих продуктів. 

  Участь команди LTL SErvice Ukraine  стала вже гарною традицією. І кожного разу ми презентуємо наш новий сервіс. Минулого разу ми розповідали про відкриття збірної лінії Турції. 

   Вчора ми презентували нове рішення по доставці збірних вантажів через консолідаційний склад в Італії.

Чому ми вирішили організувавати доставку через Італію? 

  По-перше, це збільшення попиту на цей напрямок. Імпорт з Італії збільшується щороку, а об’єм вантажу не завжди дозволяє орендувати повне авто. Тому актуальність саме збірної лінії є незаперечною. По-друге, це нездатність прямих українських перевізників покрити весь об’єм імпорту з Італії. 

   Як зазвичай відбувається доставка вантажів із Італії?

      Якщо це невеликий об’єм, то перевізник бере собі замовлення, формуючи із них повне авто. Авто складається із необхідної кількості невеличких вантажів для різних замовників. Тобто це так звані “довантаження”. Чому це може стати проблемою? Якщо десь в середині процесу забора всіх цих вантажів у когось затримується підготовка документів або не готов вантаж в момент забору, то перевізник залишається чекати. Бо якщо не чекати, то перевізник втрачає гроші. Ще може бути така ситуація, коли авто не встигають розвантажити  і потім воно не встигає на першу точку забору вантажу і тому всій збірці треба чекати. Тобто клієнт не застрахован від затримок, не може на сто відсотків спрогнозувати дату забору і доставки. А це може призвести до штрафів і простоїв.

    А ще Більшість імпортерів із Італії знають цей біль, коли закінчуються італійськи дозвола. Що роблять українські перевізники в цей період? Збільшують ціни зворотно пропорційно до кількості дозволів. Тобто чим меньше дозволів, тим дорожче коштує фрахт з Італії. 

А коли мова заходить про доставку невеликого об’єму із півдня або островної частини, то пошук авто може зайняти і цілий тиждень

  Все це реалії сьогодення на українському ринку вантажоперевезень. Як вирішуються всі ці проблеми? Всі вирішують по-різному. Хтось терпить і скриплячи зубами підтвержує заявки за космічними цінами, при всьому цьому відчуваючи легку тревогу, бо неясно чи приїде водій на завантаження, чи хтось заплатить йому більше і він відмовиться в останній момент. Хтось відкладає доставку з Італії до кращих часів. Хтось думає, що альтернативи нема і спокійно реагує на всі ці складності. Хтось молиться і чекає, що авто все ж таки знайдуть.  Але ми пішли далі. Ми відкрили новий сервіс, який дозволяє всі ці проблеми привезти до мінімуму.

  Дивиться самі:  навіть з найвіддаленіших точок Італії пошук авто займає 24 години. Але по факту це 3-4 години на подачу авто з моменту підписання заявки. Завдяки великому объему поставок ми можемо гарантувати доставку 5-9 днів із найближчих точок та до 11 днів доставка із віддалених та островних точок.  І найголовніше тут те, що вартість при цьому 20-30 відсотків нижча, ніж доставка із прямим перевізником. А тепер вішенка на торті: в період відсутності дозволів вартість суттєво не збільшується.

  Також співпраця в місцевими перевізниками дозволяє нам перевантажувати і термічні вантажі. На сьогодні це унікальна послуга на українському ринку.

   Тож тепер ви можете не тільки дешево привезти свої вантажі, а також отримати повноцінний та якісний сервіс.

  Ви можете звернутись до наших спеціалістів подзвонивши по номеру +380443932005. або можете залишити свій запит на сайті.